شرکت تولیدکننده ی فرش ماشینی عمارت، سالیان متمادی است که به تولید انواع فرش ماشینی با طرح های روز، مشغول است و صاحب یکی از بزرگترین کارخانجات شهرک صنعتی سلیمان صباحی آران و بیدگل می باشد.

نمایشگاه فرش عمارت در تهران می باشد که در آن جدیدترین محصولات این شرکت به نمایش گذاشته می شود.

مدیران شرکت برای ارائه ی جدیدترین محصولات خود به مشتریان، اقدام به راه اندازی سایت نمایشگاهی نموده اند، تا کاربران در اقصی نقاط کشور برای دسترسی به محصولات تولیدی شرکت، به آسانی دسترسی داشته و برای خرید آن به راحتی، سفارش خود را به شرکت فرش عمارت منتقل کرده و محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرند.

بسیاری از مشتریان این برند در محل نمایشگاه یا کارخانه ی تولیدی فرش عمارت حضور ندارند و سایت نمایشگاهی عمارت امکان خرید مستقیم فرش از کارخانه ی عمارت را برای این عزیزان فراهم آورده است.

سایت نمایشگاهی فرش عمارت اقدام به تولید فرش های خاص با طرح و نقشه های جذاب نموده و در این سایت، آن را در اختیار، کسانی قرار داده که برای منزل خود به دنبال فرشهای خاص بازار فرش هستند.

فرش ماشینی 700 شانه پالت شاهان از جمله ی این محصولات خاص و جذاب است . که به صورت نقشه های کهنه نما بافته و در معرض دید علاقمندان به فرش های کلاسیک، با قیمت مناسب قرار گرفته شده است.

ضمن استقبال فراوان مشتریان گذشته ، یکی از اهدافی که باعث شد تا این شرکت اقدام به ارائه ی محصولاتش به صورت آنلاین  نماید این بود که فرش ها بدون هزینه حمل و بدون واسطه از طریق فرش عمارت در اختیار کاربران قرار گرفته و هزینه های فروش با واسطه برای مشتریان این شرکت به صفر برسد.